دسته بندی خدمات

جوانسازی توسط وام پایر

جوانسازی توسط vampire facelift  چیست؟

 

تحقیقات انجام شده تاثیر شگفت انگیز سلول های بنیادی را بر روی بازسازی بافت های آسیب دیده برای درمان زخم ها و بالابردن نرخ تولید کلاژن برای جوان سازی ، را به خوبی نشان داده اند. این سلول های بنیادی داخل خون جاری در رگ های ما موجو می باشند. پلاسمای پر از پلاکت همان مایعی در خون است که سلول های بنیادی در ان زندگی می کنند. با انجام یک عمل ساده سانترفیوژ میتوان این پلاسما را از خون جدا کرد. این پلاسما همان ماده ی طلایی است که در صورت تزریق مجدد به بیمار میتواند سلول های بنیادی را به او رسانده و باعث جوان سازی شود.
این روش ، یعنی همان PRP را می توان در نقاط مختلفی از بدن مورد استفاده قرار داد. این تزریق در هرجایی از بدن اگر توسط فرد ماهری انجام شود ، کاملا بی خطر بوده و نتیجه ای فوق العاده خواهد داشت. این پلاکت ها از خون خود شما گرفته شده اند و در صورت تزریق مجدد به بدن هیچ گونه بیماری ایجاد نخواهند کرد.علاوه بر همه ی این ها به دلیل مایع بودن ، این پلاسما به راحتی پخش شده و ایجاد برجستگی و عدم تقارن نخواهد کرد.
میتوان از فیلرهای دیگر مانند HA هیالورونیک اسید نیز در کنار PRP استفاده کرده که به این روش ترکیبی لیفت خون اشام (vampire facelift)  می گویند. فیلر HR در این روش ترکیبی به عنوان یک زیر سازی محکم برای پلاسمایی که حالت مایع دارد ، خواهد بود. در این روش ترکیبی نتیجه ی خوب آنرا بلافاصله بعد از تزریق می توانید حس کنید. بسته به نوع پوست صورت و رنگ ان این بهبود تا 3 ماه ادامه خواهد داشت تا تاثیر کامل این روش نمایان شود. ماندگاری این روش بین 12 تا 18 ماه می باشد.
این روش به عنوان یک پیشرفت بزرگ در روش های زیبایی محسوب شده و ابزار جدید برای پزشکان زیبایی است تا بتوانند خواسته های بیماران خود را به بهترین شکل براورده کنند