دسته بندی خدمات

ماساژ ضد سلولیت (لاغری)

ماساژ لاغری


دریافت ماساژ به‌منظور درمان چاقی موضعی یكی از تكنیك‌های موثر است كه امروزه توسط بسیاری از درمانگران به‌عنوان یك درمان مكمل در كنار دیگر شیوه‌های درمانی به بیماران تجویز می‌شود، با كمك تكنیك های ماساژ لاغری درمانگر با افزایش حرارت موضعی در عضو موجب افزایش متابولیسم و سوخت و ساز عضو مورد نظر شده و به این ترتیب موجب تسریع روند لاغری عضو می‌شود، ماساژ اندام‌های مستعد چاقی همچون پهلوها، ران‌ها و بازو می‌تواند علاوه بر جنبه درمانی جنبه زیبایی را نیز پوشش دهد.
این شیوه‌ای است كه بسیاری از هنرمندان و بازیگران هالیوودی برای حفظ اندام و تناسب خود به‌صورت روزانه و هفتگی از آن استفاده می‌كنند.
ماساژ لاغری شاید كمتر كسی درباره خواص درمانی این شیوه درمانی (ماساژلاغری)در درمان اضافه وزن شنیده باشد، امروزه درمانگران زیادی در سراسر جهان بر این باورند كه استفاده از ماساژدرمانی به تنهایی یا به‌عنوان درمان كمكی در كنار دیگر شیوه‌های درمانی می‌تواند نتایج بسیار چشمگیری را در روند لاغری و كاهش وزن داشته باشد.
ماساژ، یکی از درمان های سلولیت می باشد، با ماساژ دادن، ابتدا فشاری به عمق پوست وارد می آید که تجمع سلولیت را می شکند، و سپس گردش خون را بهبود می بخشد. در آخر، باعث تخلیه مایع لنفاوی می گردد، مایع لنفاوی، سموم و مواد زائد را از بدن دور می کند، این اثرات را بعد از چند هفته در اندام خود خواهید دید.