خدمات مو پوست و زیبایی دانژه

کلینیک دانژه در سال 1393 با استفاده از به روزترین دستگاه های حال حاضر دنیا و همچنین پرسنل متخصص کار خود را در حیطه زیبایی، پوست، مو، لاغری، جوانسازی و ماساژ آغاز نمود و توانست در مدت کوتاهی جایگاه خود را در این زمینه تثبیت نماید. بر این اساس دانژه، خط مشی کیفی خود را بر اساس بهبود هر چه بهتر عملکرد با تاکید بر موارد ذیل دنبال خواهد کرد:

  • جلب رضایت مراجعه کننده و احترام به خواسته ها و منافع این عزیزان
  • گسترش دامنه جغرافیایی جهت دسترسی آسان مراجعه کنندگان عزیز
  • استفاده از بهترین محصولات روز دنیا و پرسنل کارآمد و متخصص
  • حمایت و هدایت دانش آموختگان در جهت استفاده در موقعیت های شغلی مناسب و اشتغال زایی جوانان
  • خدمات زیبایی

    کلینیک زیبایی دانژه، همانطور که از اسم آن پیداست به معنی غنچه گل نیمه باز، دارای خدماتی در زمینه زیبایی شما عزیزان همچون گل می باشد، خدماتی از جمله پاکسازی و جوانسازی پوست با روش های مختلف، کاشت مو، خدمات تغذيه و رژيم درمانی، مشاوره و خدمات تناسب اندام انجام می گیرد.

  • خدمات ماساژ

    یک فرد در تمام ادوار زندگی اعم از دوران طفولیت، رشد، بلوغ و کهنسالی قابلیت بهره مندی از فوائد ماساژ همچون افزایش ضریب هوشیاری و تفکر، افزایش اعتماد به نفس و تمرکز، بهبود جریان خون و لنف، افزایش قابلیت ارتجاعی بافت های بدن، تقویت سیستم عصبی و ایمنی بدن، تسکین و بهبودی درد و گرفتگی های عضلانی ناشی از آسیب های ورزشی، جراحی و تصادفات، افزایش قابلیت جذب غذا و نهایتاً خواب آرام را دارد. استرس، کمر درد، اضطراب، سر درد، بی خوابی و بی اشتهایی، آرتروز و ... تنها نمونه های کوچکی از بیماری هایی هستند که از طریق ماساژ قابل بهبود و حتی درمان می باشند، در کلینیک دانژه خدمات انواع ماساژ روسی، ماساژ ضد سلولیت ( لاغری) و ماساژ سنگ داغ ارائه می شود.

ادعا نمی کنیم بهترین هستیم، بلکه ادعا می کنیم میزبان بهترین ها هستیم.